BioXtra sucho v ústach - mimoriadne jemná ústna voda 250ml

BioXtra sucho v ústach - mimoriadne jemná ústna voda 250ml

Upokojuje, uľavuje a chráni

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Charakteristika:
Obohacuje prirodzenú tvorbu slín regulovaním mikroprostredia v ústach. Prípravok s miernou príchuťou posilňuje zubnú sklovinu, pomáha predchádzať tvorbe zubného kazu a zmierňuje príznaky a  následky pocitu sucha v ústach. Pomáha udržiavať prirodzenú rovnováhu vašich úst. Ústa čistí, osviežuje a zvlhčuje.

Indikácia:
Upokojuje, uľavuje a chráni ústnu dutinu. Obsahuje zvlhčujúce látky, prírodné enzýmy, fluorid, xylitol. Jemná orálna starostlivosť pri suchých, podráždených alebo citlivých ústach. Posilňuje prirodzenú tvorbu slín regulovaním mikroprostredia v ústach.

Spôsob použitia:

Odporúčané množstvo ústnej vody pre dospelých a deti vo veku od 7 rokov je približne 10 ml. Používajte po čistení zubov, ústa vyplachujte asi 30 sekúnd a následne  ústnu vodu vypľujte. Po použití ústnej vody už nie je potrebné vyplachovať ústa vodou. Pre zachovanie príjemného pocitu a sviežosti používajte  pravidelne počas dňa. Nepoužívajte častejšie ako 5x denne. Po použití zatvorte uzáver.

Zvláštne upozornenie:

Neprehĺtať. Uchovávať mimo dosahu detí. Ústna voda nemá žiaden vplyv na iné lieky. Prípravok nie je vhodný pre deti mladšie ako 7 rokov. Obsahuje monofluorofosfát sodný. Podľa potreby dohliadať na deti.

uchovávanie:

Pri teplote 10 – 25°C.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.