Biopron Laktobacily Baby BIFI+ 10 vysypávacích toboliek

Biopron Laktobacily Baby BIFI+ 10 vysypávacích toboliek

Pri zažívacích ťažkostiach a pre obnovu črevnej mikroflóry. 1 miliarda CFU v dennej dávke. Pre deti už od 1. mesiaca veku.

Dostupnosť: Nedostupné
 • Popis produktu
 • Hodnotenie produktov
 • Doplňujúce informácie

Tento preparát bol špeciálne vyvinutý pre posilnenie črevnej mikroflóry a imunitného systému dojčiat a malých detí. Pre deti už od narodenia.

Charakteristika

Probiotický komplex Biopron LAKTOBACILY Baby BIFI+ predstavuje jedinečnú a vyváženú kombináciu probiotických kultúr nevyhnutných pre správnu činnosť tráviaceho systému dojčiat a malých detí. Obsahuje 3 kmene bifidobaktérií, ktoré sú pre novorodencov a dojčatá životne dôležité a zabezpečujú správny vývoj črevnej mikroflóry a imunitného systému.

Indikácie

Biopron LAKTOBACILY Baby BIFI+ je vhodný:

 • pre deti už od narodenia
 • pre zdravý vývoj črevnej mikroflóry a imunitného systému
 • pri každom výskyte bežných tráviacich ťažkostí, ako sú hnačky, plynatosť, nafukovanie
 • na obnovu črevnej mikroflóry tak počas, ako aj po užívaní antibiotík
 • na posilnenie obranyschopnosti organizmu

Aktivné látky

Probiotické kultúry v komplexe Biopron LAKTOBACILY Baby BIFI+ prirodzeným spôsobom pomáhajú pri:

 1. odstraňovaní tráviacich ťažkostí (zápcha, nafukovanie, plynatosť, hnačky, dráždivosť): zlepšujú stráviteľnosť potravy a črevnú peristaltiku,1,3)
 2. rekonvalescencii po užívaní antibiotík: obnovujú črevnú mikroflóru, sú nevyhnutné pre tvorbu vitamínov v tele (B6, B12, kyselina listová) a vstrebávanie potrebných živín,2)
 3. stimulácii imunitného systému: zvýšením populácie buniek schopných bojovať s patogénmi dochádza k podpore prirodzenej obranyschopnosti organizmu,1,4)
 4. atopických ochoreniach, alergiách a potravinovej intolerancii: zvýšený podiel probiotických kultúr v čreve vedie k zmierneniu alergických prejavov, najmä potravinovej alergie a atopickej dermatitídy.4)

Dávkovanie

Obsah 1 tobolky denne počas jedla. Tobolku miernym tlakom a pootočením ľahko otvorte a obsah zmiešajte bezprostredne pred požitím s mliekom či iným jedlom. Probiotické kmene preparátu Biopron LAKTOBACILY Baby BIFI+ sú prirodzenou súčasťou črevnej mikroflóry, preto je bezpečný i pri dlhodobom podávaní. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie

Zložky:  Obsah v 1 tobolke:

Bifidobacterium infantis                                                                                                                                  Bifidobacterium bifidum
Bifidobacterium longum
Lactobacillus acidophilus
Lactobacillus casei

1 x 109 CFU*
Fruktooligosacharidy  200 mg
Prídavné látky: želatína, oxid titaničitý (farbivo)

*CFU - počet živých probiotických mikroorganizmov (colony-forming unit)

Upozornenie

Výrobok je možné podávať deťom už od narodenia! Výrobok neobsahuje lepok. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Skladovanie

Skladovať v suchu pri teplotách od 5 °C do 25 °C. Ukladať mimo dosahu detí! Nevystavovať priamemu slnku!

Biopron LAKTOBACILY Baby BIFI+ sa vyrába v prísnych hygienických a kvalitatívnych podmienkach akreditovaných systémov GMP (Správna výrobná prax) a ISO 9001:2008 (Management akosti). Oba systémy sú náležite auditované.

Referencie:

1) Saavedra JM. Use of probiotics in pediatrics: rationale, mechanisms of action, and practical aspects. Nutrition in Clinical Practice 2007 June; 22: 351-365.

2) Cremonini F. et al. Meta-analysis: the effect of probiotic administration on antibiotic-associated diarhoea. Aliment Pharmacol Ther. 2002; 16(8): 146-7.

3) McFarland LV, Elmer GW, McFarland MM. Meta-analysis of probiotics for the prevention and treatment of acute pediatric diarrhea. Inter J Probio and Prebio. 2006; 1(1): 63-76.

4) Betsi GI, Papadavid ME. Probiotics for the treatment of prevention of atopic dermatitis. A review of the evidence from randomized controlled trials. Am J Clin Dermatol. 2008; 9(2): 93-103.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Valosun
Balenie: 10 vysypávacích toboliek
Kategórie:
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuImunitaProbiotiká