Biopron forte 30 kapsúl probiotiká biopron

Biopron Forte 30cps

Biopron Forte obsahuje jedinečnú kombináciu probiotických baktérií (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus) a probiotických kvasiniek Saccharomyces boulardii doplnenú o prebiotiká inulín a fruktooligosacharidy. 30+10 tabliet ZADARMO

12,60 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 6 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

 

Probiotický komplex Biopron ® Forte kombinuje jedinou probiotickú kvasinku Saccharomyces boulardii s kmeňmi rodu Lactobacillus a prebiotikami inulínom a fruktooligosacharidy.

Produkt Biopron Forte obsahuje:

- Probiotiká - živé mikroorganizmy, ktoré, ak sú podávané v dostatočnom množstve, prispievajú k zlepšeniu zdravotného stavu hostiteľa.

- Saccharomyces boulardii - probiotická kvasinka, ktorá je veľmi dobre tolerovaná. Kombinácia probiotické kvasinky a laktobacilov umožňuje širšie spektrum použitia.

- Prebiotiká - selektívne fermentované ingrediencie, ktoré umožňujú špecifické zmeny v zložení a / alebo aktivite črevnej mikroflóry, čo má priaznivý vplyv na hostitelovo prospievanie a zdravotný stav

Zloženie v dennej dávke (2 tobolky):

10x10CFU ( Saccharomyces boulardii, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus)

80mg fruktooligosacharidy

50mg inulín

Pomocné látky: želatína, stearan horečnatý, oxid titaničitý (farbivo).

Dávkovanie:

Deti od 6 mesiacov do 3 rokov užívajú vysypaný obsah 1 tobolky denne spolu s jedlom alebo nápojom. Dospelí a deti od 3 rokov užívajú 1 tobolku 1-2x denne pri jedle. V prípade vodnaté stolice sa odporúča užívať 2 tobolky denne.

V prípade porúch trávenia na vašich cestách je prípravok vhodné užívať 1 týždeň pred plánovanou cestou do exotických krajín a ďalej potom po celú dobu cestovania.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Walmark
Balenie: 30 kapsúl
Kód:
M26116
ŠUKL kód:
EAN:
8596024012591
Kategórie: Výživové doplnkyImunitaImunita dospelýchProbiotiká a prebiotiká
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuTrávenie a metabolizmusImunitaHnačkaProbiotiká