Biodeur - Dezodorant na nohy s antimykotickým účinkom 3x1g

Biodeur - Dezodorant na nohy s antimykotickým účinkom 3x1g

11,75 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 5 bonusových bodov

Dostupné balenie

  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

BIODEUR dezodorant je ekologicky čistý kozmetický prípravok obsahujúci Múdru hubu (Pithium Oligandrum) s antimykotickým účinkom, ktorý spoľahlivo zamedzuje zápachu nôh, obmedzuje potivosť a má výrazné antimykotické vlastnosti na pokožku, medzi prstami a pod nechtami.

Nie je aromatizovaný a jeho jednoduchá, spoľahlivá a osviežujúca aplikácia, uľahčuje život deťom, tehotným ženám, ľuďom trpiacim cukrovkou alebo po chemoterapii, HIV pozitívnym, ľuďom s onemocnením vnútorných orgánov, či nedokrvením končatín ...

Prípravok je dodávaný v suchej zmesi s inertným nosičom, kde účinnou látkou je originálna kompozícia mikroorganizmov s dominantným zastúpením mikromycélia, ktorý mykoparaziticky eliminuje vláknité mikromycélie napr. Trichophytum rubrum, Scopulariopsis brevicaulis a ďalšie patogénne druhy, do ktorých mycélia penetruje svojimi parazitickými hyfovými vláknami a čerpá pre svoju výživu N a C.
Táto antagonistická mikromycélia eliminuje tiež kvasinkový organismus Candida albicans, z jeho tuku čerpá steroly pre svoju zvýšenú fruktifikáciu a vlastný reprodukčný proces.
Táto kompozícia mikroorganizmov na podklade výživovej a priestorovej kompetície vytlačuje z priestoru na nohách patogénnu mikroflóru. Po splnení tejto úlohy mizne z tejto lokality a uvoľňuje sa priestor pre znovuosídlenie tzv. normálnou mikroflórou.

BIODEUR mykoparaziticky eliminuje vláknité mikromycety a kvasinkové organizmy na pokožke nôh a pod nechtami. Obmedzuje potivosť, odstraňuje zápach.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Biopreparáty
Balenie:
Kód:
M3051
ŠUKL kód:
EAN:
8594160740149
Kategórie: KozmetikaStarostlivosť o nohyMykózy a plesne
Trápi ma: Koža