Bioderma Sensibio H2O Micelárna voda 2x500ml

Bioderma Sensibio H2O Micelárna voda 2x500ml

Micelárna pleťová voda na každodenné čistenie a odstraňovanie mejkapu z citlivej pokožky.

Dostupnosť: Nedostupné

Dostupné balenie

  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Bioderma Sensibio H2O Micelárna voda je pleťová voda na každodenné čistenie a odstraňovanie mejkapu z citlivej pokožky.Micelárna pleťová voda Sensibio H2O, špeciálne vyvinutá pre citlivú, normálnu, až suchú pokožku, jemne čistí tvár a oblasť očí. Odstraňuje vodeodolný mejkap. Súčasťou jej zloženia sú micely, ktoré účinne odstraňujú nečistoty a súčasne udržiavajú rovnováhu pokožky (neobsahuje mydlá, fyziologické pH). Upokojujúce aktívne zložky znižujú začervenanie, zabraňujú podráždeniu, ktoré často vzniká v dôsledku čistenia pokožky. Vynikajúco tolerovaná nielen pokožkou, ale aj očami (testované pod dohľadom očných lekárov).

Návod na použitie:

Zloženie je veľmi jemné, používajte ju s maximálnou starostlivosťou. Navlhčite vatový tampón micelárnou vodou Sensibio H2O a vyčistite tvár a oči a/alebo odstráňte všetky zvyšky mejkapu.
Opakujte, až kým tampón neostane celkom čistý. Po vyčistení nie je potrebné pokožku oplachovať, ale je dôležité ju vysušiť. Jemne osušte, zľahka sa dotýkajúc tváre vatovým tampónom. Ppoužívať denne, ráno a večer.

Vlastnosti
Bez parfému. Bez alkoholu. Bez fenoxyetanolu.

Zloženie
WATER (AQUA), PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, PROPYLENE GLYCOL, CUCUMIS SATIVUS (CUCUMBER) FRUIT EXTRACT, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, DISODIUM EDTA, CETRIMONIUM BROMIDE.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: BIODERMA
Balenie: 2x500ml
Kategórie: KozmetikaPleťová kozmetika
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuKoža