• Odporúčame
BIODERMA Sébium Kerato+ gél krém 30 ml

BIODERMA Sébium Kerato+ gél krém 30 ml

Pleťový krém proti nedokonalostiam zmiešanej, mastnej alebo aknóznej plet

17,80 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 8 bonusových bodov

Dostupné balenie

  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

BIODERMA Sébium Kerato+ gél krém 30 ml

Dermatologické riešenie zaručuje vysokú účinnosť v kombinácii s vysokou toleranciou, ktoré vás zbavia vyrážok, čiernych bodiek a jaziev po akné.

Ako funguje? Pleť so sklonom k akné je bežným kožným ochorením, ktoré sa prejavuje čiernymi bodkami, pupienkami a jazvami s rôznym stupňom závažnosti.

Táto dermatologická novinka, vyvinutá pri pokročilom výskume spoločnosti Bioderma, je 1. gélovým krémom, ktorý účinne a rýchlo pôsobí na pupienky, čierne bodky a jazvy po akné bez toho, aby dráždil pokožku.

Táto jedinečná ekobiologická receptúra bola vyvinutá s exkluzívnym duom keratolytických aktívnych látok, ktoré boli vybrané špeciálne pre svoju vysokú účinnosť na akné a zároveň zachovávajú komfort pleti.

Zloženie

Exkluzívne duo keratolytických látok (1,8% kyselina salicylová + 10% ester kyseliny jablčnej), účinné pri prirodzenom pH pleti, pôsobí na povrchu aj v hĺbke pleti a odstraňuje vyrážky, čierne bodky a jazvy po akné, pričom zachováva komfort pleti.

Produkt Sébium Kerato+ obsahuje unikátny patent Fluidactiv™, ktorý biologickou cestou reguluje kvalitu kožného mazu, zabraňuje upchávaniu pórov a obmedzuje vznik nedokonalostí.

Krém je jemne parfumovaný.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: BIODERMA
Balenie: 30ml
Kód:
MAG01366
ŠUKL kód:
EAN:
3701129805367
Kategórie: KozmetikaPleťová kozmetikaMastná a aknózna pleť
Trápi ma: KožaAkné