Bioderma Photoderm Osviežujúce mlieko po opaľovaní 500ml

Bioderma Photoderm Osviežujúce mlieko po opaľovaní 500ml

Zvlhčujúce mlieko, ktoré zvláčňuje pokožku. Udržuje opálenie.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Bioderma Photoderm Osviežujúce mlieko po opaľovaní

Prípravok na upokojujúcu a zvlhčujúcu starostlivosť, ktorý udržiava bronzový vzhľad pokožky; vhodný pre všetky typy pokožky, vrátane tej najcitlivejšej: pokožky, ktorá je dehydrovaná, prehriata, alebo spálená.
 
Účinnosť
 
Photoderm After sun po opaľovaní rehydratuje pokožku po jej pobyte na slnku, pripravuje ju na ďalšie opaľovanie a optimalizuje jej prirodzenú UV ochranu. Patentovaný komplex BUNKOVEJ BIOOCHRANY®, obsiahnutý v prípravku, bezprostredne chráni bunky pred škodlivými účinkami UV lúčov a súčasne stimuluje obranné mechanizmy pokožky a chráni jej DNA. Photoderm After sun po opaľovaní je obohatený o zvlhčujúce a upokojujúce aktívne zložky, znižuje prekrvenie pokožky po jej pobyte na slnku a bráni jej zlupovaniu, čím udržiava bronzový vzhľad pokožky.
Vďaka jemnej textúre sa Photoderm After sun po opaľovaní ľahko rozotiera a vyvoláva pocit sviežosti. * Hydratácia vyšších vrstiev pokožky.
 
Návod na použitie
 
Po pobyte na slnku naneste Photoderm After sun po opaľovaní na umytú a vysušenú pokožku. Večer opakovane ošetrite najcitlivejšie miesta prípravkom Photoderm After sun po opaľovaní.
 
Vlastnosti
Parfumované.
Rodinný produkt.
Tvár a telo.
500 ml fľaša s pumpou.
 
Zloženie
WATER (AQUA), CYCLOMETHICONE, MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM), GLYCERIN, SORBITAN STEARATE, PROPYLENE GLYCOL, CETEARYL ALCOHOL, POLYSORBATE 60, PHENYL TRIMETHICONE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER), GINKGO BILOBA EXTRACT, ALLANTOIN, ECTOIN, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, CETYL ALCOHOL, SODIUM CETEARYL SULFATE, SODIUM LAURYL SULFATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, BUTYLPARABEN, ETHYLPARABEN, FRAGRANCE (PARFUM).

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: BIODERMA
Balenie: 500ml
Kategórie: KozmetikaOpaľovanieVÝPREDAJ
Trápi ma: