Bioderma Photoderm MAX SPF50+ Tyčinka na pery a citlivé miesta 8g

Bioderma Photoderm MAX SPF50+ Tyčinka na pery a citlivé miesta 8g

MAXimálna slnečná ochrana pre pokožku, ktorá netoleruje pobyt na slnku. Hodí sa do kabelky a do vrecka.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

MAXimálna slnečná ochrana pre  pokožku, ktorá netoleruje pobyt na  slnku, pre veľmi bledú pokožku s pehami, pre pokožku vystavenú maximálnemu slnečnému žiareniu (tropické pásmo, hory, …).

Systém filtrujúci žiarenie Photoderm MAX Tyčinky na pery SPF 50+ je zárukou nepretržitej a homogénnej UVA a UVB ochrany. Jedinečné pôsobenie tyčinka proti “extrémnemu-UVA” žiareniu  spomaľuje predčasné starnutie pokožky a zabraňuje nežiadúcim reakciám na slnečné žiarenie.  Maximálna anti-UVB ochrana tyčinky účinne chráni pokožku pred spálením a tým pred prípadným nebezpečenstvom opakovaného a dlhodobého pobytu na slnku.
Patentovaný komplex BUNKOVEJ BIOOCHRANY®, obsiahnutý v tyčinke, bezprostredne chráni bunky pred škodlivými účinkami UV lúčov a súčasne stimuluje obranné mechanizmy pokožky a chráni jej DNA.
Photoderm MAX Tyčinka na pery SPF 50+ je obohatená o upokojujúce zložky, čo jej umožňuje predchádzať a minimalizovať nežiadúce reakcie pokožky na perách a v ich okolí.
Photoderm MAX Tyčinka na pery SPF 50+  nespôsobuje tvorbu komedónov a je vode odolná.

Návod na použitie:

Aplikujte Photoderm MAX Tyčinku na pery SPF 50+ v dostatočnom množstve na príslušné partie.
Postup opakujte každé 2 hodiny, alebo v prípade, že sa ochranná vrstva Photoderm MAX Tyčinky na pery SPF 50+ zotrie.

Vlastnosti
Bez parfému.
Vodeodolná. Fotostabilná.
Nekomedogénna.
Hypoalergénna.
8g tyčinka

Zloženie
DISOPROPYL SEBACATE, OZOKERITE, PETROLATUM, OCTOCRYLENE, MYRISTYL LACTATE, METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL, WATER (AQUA), BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, MICROCRYSTALLINE WAX (CERA MICROCRISTALLINA), PARAFFIN, TRIISOSTEARIN PEG-6 ESTERS, BEESWAX (CERA ALBA), C12-16 ALCOHOLS, ECTOIN, MANNITOL, GLYCYRRHIZIC ACID, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, DECYL GLUCOSIDE, HYDROGENATED LECITHIN, PALMITIC ACID, DIMETHICONE, TRISODIUM EDTA, PROPYLENE GLYCOL, XANTHAN GUM, CITRIC ACID, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BHT, PROPYLPARABEN.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.