• Akcia
Bioderma Photoderm BRONZ oral 30cps

Bioderma Photoderm BRONZ oral 30cps zľava 30%

expirácia 30.09.2021

 

 

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Photoderm BRONZ Oral je bohatý na omega-3 mastné kyseliny. Obsahuje tiež vitamíny a minerálne látky: Meď, ktorá je obsiahnutá vo výživovom doplnku Photoderm BRONZ Oral, podporuje fyziologickú pigmentáciu pokožky.

V kombinácii s vitamínom E a vitamínom C prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Meď a vitamín C navyše podporujú normálne fungovanie imunitného systému.

Dávkovanie - ráno alebo napoludnie

Prehltnite 1 kapsulu denne ráno alebo v čase obeda, najlepšie uprostred jedla, a zapite pohárom vody.

Užívanie kapsúl odporúčame začať na jar, pred oteplením, aby sa mohli využiť všetky výživné látky potrebné na fyziologické udržiavanie pokožky. Požiadajte o radu svojho lekára alebo lekárnika. Po vystavení slnečnému žiareniu* pokračujte v užívaní kapsúl Photoderm Oral (približne 2 týždne)
*Ak je vaša pokožka vystavená slnku, i keď len mierne, je dôležité, aby ste v kombinácii s kapsulami Photoderm Oral použili aj prípravok na slnečnú ochranu. Vyberte si prípravok na slnečnú ochranu z radu produktov Photoderm. Požiadajte o radu svojho lekára alebo lekárnika.

 

Zloženie - FISH OIL RICH IN EPA AND DHA*, FISH OIL RICH IN EPA*, DRY GREEN TEA EXTRACT FROM LEAVES (CAMELLIA SINENSIS), FISH GELATINE*, ASCORBIC ACID (VITAMIN C), CANOLA SEED OIL (BRASSICA NAPUS AND CAMPESTRIS), FIRMNESS AGENT: GLYCEROL (E422), THICKENER: YELLOW BEESWAX (E901), CORN STARCH, CAROTENOIDS 30% IN OLIVE OIL, TOCOPHEROLS RICH IN D-ALPHA TOCOPHEROL (VITAMIN E) IN SUNFLOWER OIL, EMULSIFIER: SOY LECITHIN (E322)*, COLOURING AGENTS: IRON OXIDES (E172), 6% LYCOPENE, OLEORESIN FROM TOMATOES COPPER OXIDE. *ALLERGEN

 

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: BIODERMA
Balenie: 30cps
Kategórie: KozmetikaKozmetické balíčkyOpaľovanie
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuKožaOpaľovanie