Bioderma Atoderm Intensive gel-creme na atopickú suchú pokožku

Bioderma Atoderm Intensive gel-creme 500 ml

Krém proti svrbeniu pokožky s mimoriadne sviežou a ľahkou textúrou, ktorý sa zároveň veľmi rýchlo vstrebáva . Pre deti aj dospelých, vhodný aj pre atopikov

22,77 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 11 bonusových bodov

Dostupné balenie

Skladom
27,00 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Bioderma Atoderm Intensive gel-creme 500 ml

Atoderm Intensive gel-crème je prvý produkt proti svrbeniu pokožky s mimoriadne sviežou a ľahkou textúrou, ktorý sa zároveň veľmi rýchlo vstrebáva. Zložením ide v ústrety špecifickým potrebám atopickej pokožky v teplých, vlhkých a tropických podmienkach:

Enoxolonový derivát okamžite a dlhodobo upokojuje pocit svrbenia a potlačuje potrebu škrabania sa.

Jeho patentovaná Skin Barrier TherapyTM obmedzuje priľnavosť a šírenie zlatého stafylokoka na strane jednej a prienik alergénov na strane druhej, teda faktorov zodpovedných za zhoršovanie suchosti pokožky.

Hydroabsorbčná technológia viaže z okolitého prostredia vodu pre optimálnu hydratáciu pokožky a posilňuje kožnú bariéru. Obmedzuje sa tak pocit svrbenia a potlačuje dráždivosť.

Vitamín PP ako biomimetické hydratačné činidlo stimuluje v koži prirodzenú produkciu lipidov a posilňuje kožnú bariéru.

Atoderm Intensive gel-crème spĺňa ekobiologické podmienky NAOS. Predstavuje produkt s jedinečnou textúrou – účinný i príjemný pri aplikácii, v súlade so životným štýlom pacienta.  

Použitie:

Nanášajte raz alebo dvakrát denne na čistú pokožku. Jemne masírujte až do vstrebania.

Metóda  3-6-9 je nový spôsob systematizácie aplikovania. Účelom je indikovať správnu dávku Atoderm Intensive, ktorú treba použiť a následne vytvoriť rutinu a systematizovať aplikáciu krému v záujme dosiahnutia lepších dlhodobých výsledkov a lepšieho dodržiavania.

KROK 1  3 stlačenia pumpičky pre NAJMENŠÍCH– 1 stlačenie na tvár, krk a hrudník– 1 stlačenie na obe ramená a chrbát– 1 stlačenie na obe nohy

KROK 2  6 stlačení pumpičky pre STARŠIE DIEŤA– 1 stlačenie na tvár a krk– 1 stlačenie na hrudník– 1 stlačenie na chrbát– 1 stlačenie na obe ramená– 1 stlačenie na každú nohu (x2)

KROK 3  9 stlačení pumpičky pre DOSPELÉHO– 1 stlačenie na tvár a krk– 1 stlačenie na hrudník– 1 stlačenie na chrbát– 1 stlačenie na každé rameno (x2)– 2 stlačenia na každú nohu (x2)  

Zloženie: Aqua/Water/Eau, Glycerin, Niacinamide, Sodium Polyacrylate, Dipotassium Glycyprhizate, Hydrogenated Polydecene, Pentylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Mannitol, Polysorbate 20, Xylitol, Rhamnose, Sodium Citrate, Polyquaternium-54, Fructooligosaccharides, Cyprylic/Capric Triglyceride, Laminaria Ochroleuca Extract

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: BIODERMA
Balenie: 500ml
Kód:
MAG01070
ŠUKL kód:
EAN:
3701129802670
Kategórie: KozmetikaTelová kozmetikaStarostlivosť o pokožkuProblémy kožeEkzémy a atopiaDetská kozmetikaStarostlivosť o pokožku
Trápi ma: Suchá koža, ekzém