Bio-C.L.A. Booster 80kps

Bio-C.L.A. Booster 80kps

Obsahuje CLA so zeleným čajom, ktorý podporuje metabolizmus tukov zvýšením spaľovania tukov. Kapsuly s rastlinným olejom obsahujúcim CLA a extrakt zo zeleného čaju GTE.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Bio-C.L.A. Booster

Výživový doplnok

Bio- C.L.A. Booster je výživový doplnok, ktorý sa zameriava na podporu chudnutia. Kombinuje doložený účinok CLA (konjugovanej kyseliny linolovej) s GTE (extraktom zo zeleného čaju), prírodným a vysoko účinným rastlinným výťažkom, u ktorého vedecké štúdie preukázali, že zvyšuje energetický výdaj a podporuje oxidáciu tukov. Vďaka tomu môže ovplyvniť ako telesnú váhu, tak pomer tukov a svalov v tele. Kombinácia CLA a GTE má vplyv na schopnosť tela spaľovať tuk a brániť jeho následnému ukladaniu.

Bio- C.L.A. Booster sú mäkké želatínové kapsuly s konjugovanou kyselinou linolovou (t10, c12) a extraktom zo zeleného čaju.

Najlepší s cvičením
Výživový doplnok Bio-CLA Booster prispieva k lepšiemu využitiu tuku prijatého stravou. Najlepšie výsledky sa dostavia, keď sa užívanie prípravku skombinuje s pravidelným cvičením. To pomáha zaistiť, aby bola svalová hmota stimulovaná spaľovať čo možno najviac tuku.

• Vyrobené v Dánsku pod farmaceutickou kontrolou.

Účinné látky v 1 kapsule:                           % odporučenej dennej dávky:
konjugovaná kyselina linolová (CLA)        525 mg      nie je stanovená
extrakt zo zeleného čaju        250 mg      nie je stanovená

Odporučená dávka:
Dospelí 2-3 kapsuly 1-2x za deň, deti od 10 rokov 2 kapsuly 1-2x za deň, deti od 3 do 10 rokov 1 kapsula 1-2x za deň, ak neodporučí lekár inak. Ustanovená odporučená dávka sa nesmie presiahnuť. Kapsuly užívať počas jedla. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Nesmie sa užívať ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.
Odporúča sa v náväznosti na aktívny pohyb a úpravu diétneho režimu. Odporučená doba aktívnej pohybovej činnosti je najmenej 30 minút denne.

Zloženie:
ostatní živiny: mastné kyseliny z oleja zo semien svetlice farbiarskej, extrakt zo zeleného čaju, obal kapsuly: želatina, zvlhčujúca látka: glycerol (E 422), purifikovaná voda, farbivo: amoniakový karamel (E 150c), protihrudková látka: oxid kremičitý (E 551)

Uskladnenie:
Uchovávajte pri izbovej teplote (15–25 °C, avšak nie v chladničke), mimo dosah priameho slnečného svetla. Obsah kapsúl sa môže pri nízkej teplote zakaliť (podobne ako olivový olej uložený na chladnom mieste). Ukladajte mimo dosahu malých detí!
Minimálna doba trvanlivosti je uvedená na bočnej strane obalu.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Pharma Nord
Balenie: 80 kapsúl
Kategórie: Výživové doplnkyDoplnky na chudnutie
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuTrávenie a metabolizmusNadváha, chudnutie