Bi-Oil 125 ml

Bi-Oil 125 ml

Zlepšuje vzhľad jaziev, strií, zjednocuje tón pleti, účinný proti starnutiu pokožky a jej dehydratácii. Má upokojujúce účinky po opaľovaní a je taktiež ideálny ako olej do kúpeľa.

20,40 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 10 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Bio Oil je olej obsahujúci prelomovú zložku PurCellin olej, ktorý je tiež účinný proti starnutiu pokožky a jej dehydratácii. Bio-Oil je zložený z nasledujúcich výhradne prírodných zložiek: vitamínu A, vitamínu E, calendulový, levanduľový, rozmarínový a harmančekový olej. Neupchává póry, je nekomedónny, hypoalergénny a vhodný aj pre citlivú pokožku.

PurCellin Oil

PurCellin Oil je jedinečnou zložkou Bio-Oilu, ktorá zabezpečuje maximálnu vstrebateľnosť oleja. Bez tejto prísady by prirodzené rastlinné oleje a vitamíny zostali na povrchu ošetrovanej pokožky ako olejovitý zvyšok, namiesto toho sa rýchlo absorbuje na miestach, kde je to najviac potrebné.

Použitie :

Strie

Bio-Oil zvyšuje elasticitu pokožky, čím zabraňuje praskaniu podkožných väzov, a tým lepšie toleruje jej následné rozšírenie- najmä ak svaly(vnútorné časti tela) rastú rýchlejšie ako pokožka. Možnosti tvorby strií sa vyskytujú počas tehotenstva, rýchleho rastu v období dospievania a náhlej zmene hmotnosti. Strie sú rozdielne dlhé a hlboké, najskôr ružové, neskôr červené až fialové, avšak po pravidelnom nanášaní Bio-Oilu sú biele a hlavne menej viditeľné.

Starnutie pokožky

Príčinou je znižujúce sa množstvo kolagénu a elastínu. Bio-Oil hydratuje pokožku, čím zlepšuje jej odtieň a pružnosť, vzhľad vrások a ochabnutie pleti. Obsahuje látky, ktoré aktívne podporujú elasticitu a robia pokožku obzvlášť jemnou.

Jazvy

Bio-Oil napomáha k viditeľnému zlepšeniu vzhľadu jaziev(najmä čerstvých), ich výraznému zmenšeniu a splynutiu farby s okolitou pokožkou.

Nerovnomerný odtieň pleti

Pomáha zlepšiť vzhľad pigmentových škvŕn a škvŕn spôsobených hormonálnymi zmenami pokožky, jej blednutím alebo nadmerným slnením. Neobsahuje žiadny ochranný UV faktor.

Dehydrovaná pleť

Bio-Oil doplňuje množstvo vlhkosti, ktorá bola vyčerpaná napr. nevhodnou stravou, používaním agresívnych mydiel, nadmerným potením, poveternostnými vplyvmi - vietor, slnko, zdržiavaním sa v klimatizovaných alebo vykurovaných miestnostiach.

Každodenná starostlivosť o pokožku

Bio-Oil je odborník na intenzívne zvlhčenie pokožky, má upokojujúce účinky po opaľovaní a je taktiež ideálny ako olej do kúpeľa.

Aplikácia :

Pri všetkých uvedených problémoch sa Bio-Oil doporučuje používať 2 krát denne, vmasírovať krúživými pohybmi do pokožky a aplikovať po dobu najmenej troch mesiacov.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.