Benfogamma 50mg 50tbl

Benfogamma 50mg 50tbl

Vitamín B1, v tuku rozpustná forma , na prevenciu a liečbu ochorení spôsobených nedostatkom vitamínu B1, ktoré sa nedajú upraviť správnou výživou.

7,50 €
Dostupnosť: Skladom
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Vitamín B1,Benfogamma 50tbl.(1tbl.-50mg) na prevenciu a liečbu ochorení spôsobených nedostatkom vitamínu B1, ktoré sa nedajú upraviť správnou výživou.
Klinicky významný nedostatok vitamínu B1 sa vyskytuje pri nedostatočnej a nesprávnej výžive, napr. pri pôste, pri jednostrannej výžive napr. u alkoholikov s následnými ťažkými zdravotnými následkami ako je poškodenie svalov srdca (alhoholická kardiomyopatia), degeneratívne ochorenia mozgu (Wernickeova encefalopatia), poruchy pamäte (Korsakovov syndróm), pri poruche vstrebávania živín v tenkom čreve (malabsorbcia), pri dlhodobej umelej výžive (parenterálna výživa) a pri zvýšenej potrebe vitamínuB1.

Dávkovanie sa pohybuje od bežnej dávky 1 obalená tableta 1–3 krát denne až po dávkovanie 2 obalené tablety 4 krát denne. (peventívne stačí 1 obalená tableta 1-2 krát týždenne). Obalené tablety sa užívajú po jedle, v celku a zapijú sa malým množstvom tekutiny.

Účinná látka je benfotiamín.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Wörwag Pharma
Balenie:
Kód:
37399
EAN:
Kategórie: Voľnopredajné liekyNervový systémSvaly, kosti a kĺby
Trápi ma: