BARNY'S Probiourin akut 20 kapsúl

BARNY'S Probiourin akut 20 kapsúl

Akútna starostlivosť o močové cesty mužov aj žien

14,99 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 7 bonusových bodov

Dostupné balenie

 • Popis produktu
 • Hodnotenie produktov
 • Doplňujúce informácie

BARNY'S PROBIOurin akut 20 kapsúl

Výživvový doplnok, kombinovaný rastlinný a vitamínový produkt.
Obsahuje rastlinné extrakty z plodov kľukvy/brusnice veľkoplodej [Vaccinium macrocarpon, štandardizovaný na 36 % proantokyanidínov (PAC)], z vňate zlatobyle obyčajnej (Solidago virgaurea, štandardizovaný na 5 % flavonoidov) a extrakt z plodov ruže šípovej (Rosa canina). Ďalej obsahuje D-manózu, komplex tyndalizovaných baktérií (obohatený o frukto-oligosacharidy - FOS), kyselinu hyalurónovú, riboflavín (vitamín B2), niacín (vitamín B3), biotín (vitamín H) a vitamín C.

 • Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
 • Riboflavín a biotín prispievajú k zachovaniu zdravých slizníc.
 • Dospelí užívajú prvé 3 dni 1 kapsulu 3x denne (ráno, obed, večer), ďalej 4. – 7. deň sa užíva 1 kapsula 2x denne (ráno, večer).
  Deti od 15 rokov užívajú 1 - 2 kapsuly za deň. Zapije sa dostatočným množstvom vody.
 • Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok nie je určený pre deti a osoby do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Dbajte na pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku.
  Prípravok neužívajte súčasne s antikoagulanciami (liekmi na riedenie krvi). Užívanie prípravku pred a po operačnom ošetrení sa odporúča konzultovať s lekárom. Prípravok je určený na krátkodobé užívanie.
  Skladujte v suchu a tme pri teplote okolo 15 - 20°C. Nepoužívajte, pokiaľ je obal porušený. Po otvorení uchovávajte podľa skladovacích podmienok mimo dosahu tepelného a priameho slnečného žiarenia Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedenom na obale. Neobsahuje lepok. Balenie obsahuje neškodný silikagélový sáčok na odvádzanie vlhkosti z produktu – NEKONZUMOVAŤ!

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Barny's
Balenie: 20 kapsúl
Kód:
MAG01608
ŠUKL kód:
EAN:
8594205340259
Kategórie: Výživové doplnkyMočové a pohlavné orgány
Trápi ma: Močové a pohlavné orgány