Barny's ACTIValoe FORTE 2x500ml

Barny's ACTIValoe FORTE 2x500ml

Extra účinná. Aktívne čistí organizmus, pomáha posilňovať imunitu a upravuje trávenie.

19,50 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 9 bonusových bodov
 • Popis produktu
 • Hodnotenie produktov
 • Doplňujúce informácie

Už starí Egypťania uctievali aloe ako "rastlinu nesmrteľnosti" a zahŕňali ju medzi dary, pochovávané spoločne s faraónmi. V starom Grécku sa šťava z listov odporúčala na krásu, zdravie a dlhý život.

Darčekové balenie obsahuje 2x0,5 l Barny´s ACTIValoe FORTE v nádhernom balíčku, vhodnom ako darček pre akúkoľvek príležitosť, a to za výrazne zvýhodnenú cenu.

Už starí Egypťania uctievali aloe ako "rastlinu nesmrteľnosti" a zahŕňali ju medzi dary, pochovávané spoločne s faraónmi. V starom Grécku sa šťava z listov odporúčala na krásu, zdravie a dlhý život. Moderná veda preukázala, že tajomstvo blahodarných účinkov spočíva v unikátnom zložení, ktoré je súborom viac než 200 účinných látok.

Zázračná rastlina

Aloe Vera, často nazývaná ako „zázračná rastlina” alebo „prírodný lekár”, bola a je od dávnych dôb až po súčasnosť vyhľadávaná pre svoje presvedčivé liečebné účinky a regeneračné schopnosti. Urýchľuje hojenie rán, posilňuje imunitný systém. Pomáha k celkovej harmonizácii trávenia, normálnej funkcii čreva, pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi

Šťava z aloe je účinným detoxikačným prostriedkom - zbavuje telo nežiaducich látok a toxínov. Veľmi dôležitá je skutočnosť, že ani pri dlhodobejším podávaní nevyvoláva návyk.

Barny's ACTIValoe FORTE sa vyrába špeciálnou technológiou z vybraných častí listov aloe vera Barbadensis. Získaná surovina, takzvaný "gél" (zhustená šťava) obsahuje tú najvyššiu koncentráciu účinných látok. Táto surovina sa pre použitie riedi na koncentráciu vysoko akostnej šťavy.

Väčšina prípravkov s obsahom aloe vera je tepelne ošetrená tzv. pasterizáciou, ktorá výrazne zníži množstvo účinných látok. Barny's ACTIValoe FORTE, ktorá je spracovávaná za studena, obsahuje skutočne vysoké percento účinných látok, ktorých počet je odhadovaný až na 200.

Výhradným dodávateľom suroviny pre výrobu Barny's ACTIValoe FORTE je spoločnosť Aloecorp, najväčší svetový producent aloe vera, ktorého aloe vera je certifikovaná Medzinárodná vedecká rada pre aloe (IASC).

Aloe vera sa používa najmä

 • u osôb s tráviacimi problémami
  (nevoľnosť, pálenie záhy, chronická zápcha alebo naopak hnačka, atď.)
 • u osôb s oslabenou imunitou
 • u osôb s kožnými problémami (pre vonkajšie použitie)

Hlavné výhody preparátu

 • rastliny sú pestované ekologicky
 • šťava nie je spracovaná tepelne a preto
  je veľmi bohatá na účinné látky
 • šťava je získavaná lisovaním listov za studena
 • vrobené technológiou Qmatrix (viac na www.activ-aloe.sk).

Zloženie

Za studena lisovaná, biologicky aktívna koncentrovaná šťava z aloe vera,

Dalšie zložky: čistená voda, antioxidant - kyselina citrónová, konzervačná látka - sorban draselný, benzoan sodný

Viac informácií (v angličtine) na www.aloecorp.com, v slovenčine na www.activ-aloe.sk.

Podrobné informácie

Dávkovanie

Na podporu imunity a tráviaceho ústrojenstva nápoj pripravíme zmiešaním 15 ml Barny's ACTIValoe FORTE s cca 100 ml vody. V prípade ťažších tráviacich problémov nápoj pripravíme zmiešaním 25 ml Barny's ACTIValoe FORTE s cca 100 ml vody. Takto pripravený nápoj pijeme 1x za deň, v prípade chronickej zápchy najlepšie ráno na lačno.

Celková denná dávka nesmie prekročiť 50 ml.

Pozor na skladovanie preparátu (po otvorení vždy v chlade a do mesiaca spotrebovať)!

Upozornenie

Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Po otvorení uchovávajte v chlade a spotrebujte najlepšie do 1 mesiaca. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedenom na obale.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Barny's
Balenie: 2x500ml
Kód:
M7840
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: Výživové doplnkyTrávenie
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuTrávenie a metabolizmusKožaInfekcie, dezinfekciaPodpora trávenia