AVENT ISIS Odsávačka materského mlieka + taška

AVENT ISIS Odsávačka materského mlieka + taška

113,18 €
Dostupnosť: V externom sklade
Nákupom získate 56 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

ISIS odsávačka pracuje rýchlo, jemne a ticho, bez potreby elektriny alebo batérií. V nedávnych klinických štúdiách bolo preukázané, že je účinná rovnako ako elektrické odsávačky v pôrodniciach – ale len za zlomok ich ceny – a je aj viac preferovaná matkami pre svoj prirodzený vzhľad a pohodlie pri používaní. Jej mäkké silikónové výstupky masírujú vaše prsia pri odsávaní a presne simulujú dojčenie vášho dieťaťa. Systém sa naučíte ľahko ovládať a vaše mlieko bude bez problémov prúdiť. Pretože pracuje veľmi jemne, ISIS odsávačka vám pomôže rýchlo prekonať bežné problémy, ako sú upchané alebo popraskané bradavky.

Tajomstvo úspechu je v kombinácii silikónovej masážnej vložky s výstupkami v tvare okvetného lístka so silikónovou membránou, ktoré spoločne počas odsávania navodzujú podobné pocity ako pri dojčení:

Mäkká silikónová vložka s piatimi masážnymi výstupkami zaisťuje masáž pŕs (obr. a). Ako stláčate páku odsávačky, výstupky sa pohybujú hore a dole a jemne masírujú dvorec bradavky. Masáž prsníka zaisťuje bezbolestné a prirodzené odsávanie materského mlieka.

Silikónová membrána (obr. b) 100% zaručuje potrebný podtlak k odsávaniu. Silu podtlaku a frekvenciu odsávania si môžete sama regulovať stláčaním páky odsávačky.

Záver – viac odsatého mlieka prirodzenejším spôsobom než u ostatných odsávačiek. A pretože je odsávanie jemné a bezbolestné, pomôže vám odsávačka AVENT ISIS prekonať aj bežné problémy, ako sú naliate prsia či popraskané bradavky.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: AVENT
Balenie:
Kód:
M3988
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: Detské potrebyDojčenieOdsávačky
Trápi ma: