• Odporúčame
Avene SunsiMed SPF50+ 80ml

Avene SunsiMed SPF50+ 80ml

Veľmi vysoká ochrana. Citlivá koža. Prevencia aktinickej keratózy a rakoviny kože/okrem melanómu/. Zdravotnícka pomôcka

24,00 €
18,00 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 9 bonusových bodov

Dostupné balenie

Skladom
21,20 €
16,50 €
Skladom
25,00 €
19,00 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

SunsiMed 80ml pre citlivú pokožku

SunsiMed ponúka riešenie dokonale prispôsobené koži s precitlivenosťou na slnko. Prevencia aktinickej keratózy, kožných nádorových ochorení (okrem melanómov) a fotostarnutia kože.

Spôsob použitia

Aplikujte každé ráno na tvár a v priebehu dňa na oblasti vystavené slnečnému žiareniu. Aplikujte opakovane v prípade dlhodobého vystavenia slnečnému žiareniu, pri potení alebo kontakte s vodou. Znížením množstva aplikovaného prípravku znížite úroveň ochrany.

Upozornenie: Zabráňte styku s očami. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou. Neprekračujte dávku zodpovedajúcu 21 stlačeniam za celý deň. Neodporúča sa súčasné použitie s inými ochrannými prostriedkami. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zo zložiek prípravku. Nepoužívajte na poškodenú kožu. Prostriedky na ochranu proti slnečnému žiareniu neposkytujú 100% ochranu pred UV žiarením. Na ochranu pred slnkom používajte oblečenie (klobúk, slnečné okuliare, tričko atď.).

Obsah: 80 ml

Zloženie: AVENE AQUA. METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL (NANO). BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE. DIETHYLHEXYL BUTAMIDO TRIAZONE. BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE. BENZOIC ACID. CAPRYLYL GLYCOL. TOCOPHERYL GLUCOSIDE.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Avene
Balenie: 80 ml
Kód:
M25130
ŠUKL kód:
EAN:
3282770100778
Kategórie: KozmetikaOpaľovanieOpaľovacie mlieka a krémy
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuKožaOpaľovanieCitlivá , intolerantná pleť