Aurecon junior Ušný sprej 30ml

Aurecon junior Ušný sprej 30ml

Riedi a rozpúšťa ušný maz a pomáha pri jeho odstránení prirodzenou cestou. Znižuje možnosť vzniku zápalu stredného ucha a nádchy.

4,77 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 2 bonusové body
 • Popis produktu
 • Hodnotenie produktov
 • Doplňujúce informácie

Charakteristika:
Nedostatočná starostlivosť venovaná hygiene vonkajšieho ucha môže viesť k zhoršeniu priechodnosti zvukovodu. Dôsledkom toho môže byť nielen zníženie prenosu zvuku, ale aj možnosť vzniku priaznivých podmienok pre mikroorganizmy, ktoré sú zdrojom zdravotných ťažkostí s možnými vážnymi následkami.

Ušný maz je vylučovaný mazovými žľazami po celej dĺžke vonkajšieho zvukovodu a je veľmi hustý. Za normálnych podmienok sa rozteká po vonkajšej strane zvukovodu a zabezpečuje ochranu ušných kanálikov proti rôznym infekciám. V prípadoch, keď sa tvorí príliš veľa ušného mazu, alebo pri nedostatočnej hygiene môže dochádzať k jemu nahromadeniu vo zvukovode a vzniku zátky z ušného mazu. Táto zátka môže poškodzovať správne fungovanie ucha a môže spôsobiť svrbenie uší, hučanie uší, zníženie počuteľnosti. V takomto prípade je nutné pravidelnou hygienou dbať o jeho odstraňovanie, najlepšie za pomoci neagresívnych prostriedkov.

Aurecon ušný sprej Junior je prírodný prípravok obsahujúce rastlinné extrakty, ktorých účinok je preverený stáročiami a skúsenosťami mnohých generácií. Táto unikátna kombinácia liečivých rastlín blahodarne pôsobí na zdravie ucha a znižuje možnosť vzniku zápalov. Aurecon ušný sprej Junior takisto riedi a rozpúšťa ušný maz a pomáha pri jeho odstránení prirodzenou cestou. Odstraňuje prebytočný ušný maz, prach a iné nečistoty veľmi jemným spôsobom a je prevenciou vzniku mazovej ušnej zátky.

Použitie prípravku sa odporúča v nasledujúcich prípadoch:

 • Znižuje možnosť vzniku zápalu stredného ucha a nádchy
 • Nahrádza používanie vatových tyčiniek. Ich nesprávne používanie môže poraniť ucho a môže byť príčinou akumulácie ušného mazu na pozadí kanála vonkajšieho zvukovodu, v dôsledku čoho sa môže vytvoriť upchatie ušným mazom.
 • slúži ako prevencia proti vonkajšiemu zápalu ucha, v dôsledku namočenia ušného mazu s vodou z bazénov
 • prípravok je určený pre deti od 3 rokov, zvlášť pre tých, ktorým sa tvorí tzv. suchý ušný maz

Vhodnými doplnkami k Aurecon ušnému spreju Junior sú prípravky, ktoré pomáhajú v starostlivosti o hygienu ucha. Sú to prípravky Aurecon drops ušné kvapky a Aurecon ušné sviečky, ktoré predstavujú novú etapu v hygienickej starostlivosti o vonkajšie ucho. Uľahčujú a zdokonaľujú čistenie vonkajšieho zvukovodu tým, že obmedzujú usadzovanie nadbytočného ušného mazu a následne sa maz ľahšie odstraňuje. Odporúča sa ich použitie 10-15 minút pred Aurecon ušným sprejom Junior.

Zloženie:
Voda, extrakt zo skalnice strechovej, extrakt zo slezu maurského, extrakt z harmančeku, polysorbate 20, aloe vera extrakt, parfém, methylchloroisothiazolinone (and) methylisothiazolinone.

Návod na použitie:

 • zdvihnutím odstráňte priesvitný vrchnák
 • otočte trysku aplikátora zo zvislej do vodorovnej polohy
 • vsuňte aplikátor Auecon ušného spreja Junior do ucha a vstreknite 1-2 vstreknutia do každej ušnej dierky, 1-2x denne, pričom pridržiavajte vstrekovač pri vstupe do ucha
 • nakloňte hlavu mierne nabok, čím zabezpečíte vtekaniu kvapaliny do ucha
 • v prípade potreby aplikáciu opakujte
 • po každom použití opláchnite nástavec vlažnou vodou

Ak by sa u Vás vyskytli akékoľvek problémy ucha, nepodceňujte ich a neodkladne navštívte lekára.

Upozornenie:
Pre zabezpečenie príjemnej aplikácie prípravku Aurecon ušný sprej Junior, je potrebné aby sa skladoval a používal pri izbovej teplote.
Prípravok je určený na pravidelnú hygienu! Nepoužívajte v prípade ochorenia sluchového orgánu, pri perforácii ušného bubienka, alebo v prípade, že sa v uchu nachádza nejaké cudzie teleso!
Nástavec nevkladajte príliš hlboko do ucha, aby ste si ho nepoškodili, alebo nepodráždili!
Prípadné iné sfarbenie a jemné usadeniny sú zapríčinené rastlinnými zložkami, ktoré prípravok obsahuje a žiadnym spôsobom neovplyvňujú kvalitu výrobku.
Zabráňte vniknutiu do očí.

Skladovanie:
Skladujte v originálnom balení pri izbovej teplote.
Sprej nepoužívajte po uplynutí dátumu spotreby uvedeného na obale.
Skladujte mimo dosahu detí. .

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Herb-pharma
Balenie: 30ml
Kód:
M8794
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: Zmyslové orgányZdravotnícke potrebyUši a oči, nosHygiena uší
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuOči, ušiHygiena uší