Aurecon natural Ušné sviečky 2ks

Aurecon natural Ušné sviečky 2ks

Aurecon sviečka zmäkčuje a odstraňuje ušný maz z vonkajšieho zvukovodu

5,80 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 2 bonusové body

Dostupné balenie

Skladom
5,50 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Charakteristika:
Ľudské ucho (Auris) je párový zmyslový orgán sluchu a rovnováhy tvorený vonkajším, stredným a vnútorným uchom. Vonkajšie zvukovody sa priebežne zaplňujú ušným mazom. Pri nadmernej tvorbe ušného mazu, ktorý môže byť príčinou mnohých ťažkostí ako hučanie, pískanie, šum v pozadí, nerovnováha ušného tlaku, transmisívna strata a pocit zapchaných uší, tento maz tuhne a znižuje sluchový vnem. V dôsledku nesprávneho čistenia, nesprávnou metódou sa ušný maz vtláča stále hlbšie do ucha. Môže sa však ľahko odstrániť pomocou ušných sviečok Aurecon natural. Sú to bavlnené trubičky napustené zmesou včelieho vosku, medu a parafínu. Teplo vytvorené horením sviečky zmäkčuje  nahromadený maz a vytvorený podtlak ho komínovým efektom vysaje. Zároveň dochádza k vyrovnávaniu tlaku cez Eustachovu trubicu v celej oblasti hlavy a krku. Tepelný vplyv pozitívne ovplyvňuje prípadné zablokované toky energie v meridiánoch. Meridiány sú také energetické vedenia, ktorých úlohou je preprava a rozdelenie životnej energie v organizme človeka. Po zapálení vzniká vo vnútri sviečky hmla, ktorá prúdi smerom dole do vnútra ucha. Táto hmla prepravuje účinné látky sviečky do celého ušného ústrojenstva.

Teplo zo sviečky prehrieva aj mikrosystém ušného laloka a tak pôsobí na reflexné zóny, ktoré touto stimuláciou priaznivo ovplyvňujú priebeh ochorení z prechladnutia. Upravuje čistiace pôsobenie lymfatickej drenáže ucha.
Mágia ohňa fascinovala ľudí už od začiatku časov. Ovládnutie tohto elementu prinieslo ľuďom svetlo a teplo. Táto tradícia sa preniesla aj do ušných sviečok. Už odpradávna je preto v rozličných kultúrach známy ako účinný prírodný prostriedok.
Historický koreň nájdeme u obyvateľov stepí na Sibíri, v ázijskej oblasti a u Indiánov v Severnej a Južnej Amerike.  
Staré maľby na skalách ukazujú použitie ušnej sviečky pri svätských rituáloch a medicínskych ceremoniáloch.
Vďaka najstaršiemu kmeňu Pueblo, Hopi, ktorý mal široké liečiteľské vedomosti a vysokú duchovnosť sa  táto skúsenosť dostala cez profesionálne použitie ušných sviečok opäť do Európy.
Koncom minulého storočia firma Herb-pharma AG Schweiz začala skúmať použitie ušnej sviečky a dospela k výrobe sviečok Aurecon.
Od tohto času stále viac spokojných zákazníkov spoznalo a váži si blahodarný účinok tohto prastarého ceremoniálu.
Všetky originálne ušné sviečky Aurecon natural sa ešte aj dnes vyrábajú ručne, podľa starej receptúry a z najlepších, pravidelne kontrolovaných surovín s maximálnou starostlivosťou.
U ušných sviečkach Aurecon natural sa výhradne používa len bavlna najvyššej akosti, ktorá neobsahuje pesticídy.
Malé odchýlky v dĺžke ušných sviečok sú znakom kvality ručnej práce a zvláštnou známkou tohto sympatického produktu.
Stále viac spokojných zákazníkov používa ušné sviečky Aurecon. Profitujete pritom z viac ako 15-ročnej skúsenosti s ušnými sviečkami a zo štandardnej vysokej kvality a bezpečnosti.
Špeciálne vyvinutý vnútorný bezpečnostný filter je prirodzenejší, použitie je jednoduché a bezpečné.
Aj pre vás je to dôvod prečo dôverovať ušným sviečkam Aurecon natural.
Označenie CE, ktoré sprevádza ušné sviečky Aurecon natural zaručuje zhodu s bezpečnostnými požiadavkami stanovenými smernicou CEE 93/42 prijatá v EU.
Ušné sviečky Aurecon natural boli vyvinuté pre tých, ktorým je dotyk ucha s látkou prirodzenejší ako plast na konci sviečky. Ušné sviečky Aurecon natural majú predĺženú dobu horenia, tým pádom je ich účinok dlhší a intenzívnejší.
Firma Herb-pharma AG Schweiz vám vždy garantuje záruku vysokej a testovanej kvality, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Vaša úplná spokojnosť je naším cieľom a záväzkom.

Návod na použitie:

  1. Nasuňte priložený papierový krúžok na sviečku a zapáľte ju na širšom konci. Ušná sviečka môže byť zapálená len ak je nasadený papierový krúžok!
  2. Položte hlavu do vodorovnej polohy a zasuňte sviečku nehoriacim, užším koncom kolmo do ucha. Dbajte na správnu polohu sviečky. Sviečka musí byť v zvislej polohe, aby nebola naklonená do boku. Ušná sviečka má správnu polohu vtedy, keď môžete počuť príjemné praskanie a šumenie ohňa.
  3. Akonáhle sviečka dohorí do 2/3, čo musí byť vždy nad papierovým krúžkom, vyberte ju a uhaste v pripravenom pohári vody. Horenie trvá 7-8 minút. Optimálna dĺžka ušnej sviečky Aurecon natural  bola po rôznych výskumoch kalkulovaná cca. 22 centimetrov ±5% s priemerom na hornom konci cca. 15 milimetrov.  S týmito proporciami sa dosiahne po zapálení správna rovnováha pre správne horenie.

Po použití ušných sviečok veľmi pozitívne ovplyvní celkový zážitok dodatočný odpočinok v trvaní 15 – 30 minút.

Ušné sviečky Aurecon natural pôsobia čisto fyzikálne. Mierny podtlak (komínový efekt) a vibračné vlny vzduchu vyvolané pohybom ohňa v ušnej sviečke, pôsobia ako jemná bublinková masáž.
Toto vedie k intenzívnemu pocitu príjemného tepla a pocitu vyrovnania tlaku v oblasti ucha, čela a prínosových dutín.
Tento fyzikálny efekt sa subjektívne popisuje, často hneď priamo po použití, ako príjemný tlak a bolesť upokojujúci pocit, predovšetkým v oblasti ucha a hlavy.
Spontánne môže dôjsť aj k voľnejšiemu dýchaniu nosom a zlepšenému rozpoznaniu vôní, dokonca aj keď bol predtým upchatý nos.
Okrem toho sa počas celej ceremónie dostaví vynikajúce uvoľnenie. Hlboký pocit bezpečia a šťastia, ktorý sa dá len zriedka zažiť.

Nežiaduce účinky:
Nie sú známe. Prípravok nedoporučujeme používať pri perforácii ušného bubienka a alergii na obsiahnuté látky. Takisto pri všetkých zápaloch uší alebo kožných ochoreniach v oblasti ucha a zvukovodu. Pred aplikáciou v prípade akejkoľvek patológie ucha alebo pretrvávajúceho ušného mazu treba konzultovať s lekárom.
Veľmi zriedkavo boli podané správy o alergických reakciách na obsiahnuté látky. Tieto sa prejavujú ako spontánne svrbenie a odstrániť sa dajú ušnými kvapkami.
Použitie ušných sviečok prebieha zásadne len na vlastnú zodpovednosť a vlastné nebezpečenstvo. Ak dodržiavate návod na použitie, je použitie sviečok jednoduché a bezpečné.

Upozornenie:
Sviečku používajte zásadne za pomoci druhej osoby!
Ušné sviečky Aurecon natural sa nemajú používať v prípade, ak už bola sviečka čo i trošku použitá a zapálená.
Pri horení dbajte na bezpečnosť!
Nepoužívať pri ušných ochoreniach!
Nepoužívať v miestach vystavených prievanu vzduchu, prítomnosti plynu alebo horľavých látok, nevystavovať zdrojom tepla!
Nepoužívať u detí mladších ako 6 rokov!
Čistenie uší detí vykonávajte vždy za prítomnosti dospelej osoby!
Pri použití sviečky si chráňte vlasy uterákom!
Sviečku netlačte hlboko do ucha!

Balenie:
Dve ušné sviečky, papierový krúžok.

Skladovanie:
Ušné sviečky Aurecon natural skladujte na suchom mieste, pri izbovej teplote. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Herb-pharma
Balenie: 2 kusy
Kód:
M8793
ŠUKL kód:
EAN:
7640119234465
Kategórie: Zdravotnícke potrebyUši a oči, nosHygiena uší
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuOči, ušiHygiena uší