• Odporúčame
AU-MEDIC blokátor bolesti 4 ks

AU-MEDIC blokátor bolesti 4 ks

Náplasti znižujúce citlivosť na bolesť, balenie obsahuje 4 ks crystal tapov.

6,20 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 3 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

AU-MEDIC blokátor bolesti je revolučný a jedinečný prípravok na trhu, ktorý znižuje citlivosť na bolesť. Jeho výhodou je nenávykovosť a vysoká bezpečnosť bez nežiaducich účinkov. Hlavnou a jedinou účinnou zložkou sú mikroskopické kryštály čistého kremíka, ktoré sú umiestnené v strednej časti crystal tapu.

Po prilepení na alebo nad miesto bolesti (podľa návodu na použitie) mikroskopické kryštály čistého kremíka piezoelektrickým javom rušia prenos nervového signálu bolesti do mozgu, a týmto fyzikálnym mechanizmom účinku obmedzujú pocit bolesti.

AU-MEDIC blokátor bolesti je zdravotnícka pomôcka, ktorá obsahuje 4 ks.

Každý crystal tape je možné samostatne oddeliť a použiť. Účinnosť 1 ks tapu je až *1 týždeň, podľa miesta aplikácie. Každý kus odtrhnite samostatne, na mieste značenia.

AU-MEDIC blokátor bolesti je fínsko-švédsky vynález, ktorý zmierňuje alebo odstraňuje bolesť vo svaloch a kĺboch.

Vývoj crystal tapu je založený na výzkume prof. Bo Nordella z univerzity Luleå vo Švédsku.

Vlastnosti blokujúce bolesť crystal tapu sú založené na interakcii medzi elektrickým napätím generovaným kryštálmi (piezoelektrický jav) a nervovým systémom ľudského tela. Táto interakcia je fyzikálnej povahy.

Z crystal tapu sa do tela nevstrebávajú žiadne chemické látky.

AU-MEDIC predstavuje riešenie bolesti v podobe crystal tapu, ktorý je podobný bandážovým pomôckam (tapom).

Neobsahuje žiadne chemické látky alebo medikamenty, ktoré by prenikali do pokožky, a nevyvoláva žiadne vedľajšie účinky.

Použitie:

Odlepte 1 ks crystal tapu podľa naznačeného miesta a aplikujte ho na alebo nad miesto bolesti najlepšie na najbližší akupresúrny bod alebo nad miestom bolesti (podľa návodu na použitie).

Prilepenie musí byť urobené správne a na miest, kadiaľ vedie samotný nerv. Základným pravidlom je aplikovať každý samostatný crystal tape cca 2-3cm na alebo nad miesto pocitu bolesti alebo priamo na miesto bolesti. Pokiaľ sa do hodiny nedostaví úľava, je potrebné crystal tape prelepiť (posunúť) na iné miesto. Je možné aplikovať viac crystal tapeov naraz.

Skladovanie:

Skladovať v suchu pri teplote 15-25 stupňov Celzia, v neporušenom obale. Chrániť pred priamym  slnečným žiarením, mrazom a vysokými teplotami. Uskladňovať mimo dosahu detí.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Simply You Pharmaceuticals
Balenie: 4 ks
Kód:
M26129
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: Voľnopredajné liekySvaly, kosti a kĺbyBolesť svalov a kĺbov
Trápi ma: Hľadanie podľa problému