• Z reklamy
ArginMax Forte pre ženy 45tob

ArginMax Forte pre ženy 45tob

Dlhodobo zlepšuje sexuálny a partnerský život.

40,00 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 20 bonusových bodov

Dostupné balenie

Skladom
45,00 €
Skladom
70,00 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

ArginMax® Forte pre ženy je unikátny prípravok, ktorý prispieva ku zvýšeniu sexuálnej túžbyA,B, a tým napomáha k vyššej frekvencii pohlavného styku. Ďalej pomáha zlepšiť prekrvenie pohlavných orgánov a sexuálny zážitokA,B. Výsledkom je žena spokojná so svojím sexuálnym životom.

Svojou účinnosťou nadväzuje na veľmi obľúbený ArginMax® , ktorého účinnosť potvrdili klinické testy *.

*Klinická štúdia amerických lekárov University of Hawaii, School of Medicine, USA, 1998

Účinnosť ArginMax® Forte pre ženy zaisťuje / obsahuje oi. (L-Arginín, L-Citrulín), Tribulus Terrestris, Šafran, Selén a Zinok:
A) Tribulus Terrestris pre zlepšenie prekrvenia pošvy, zvýšenie sexuálnej túžby a libida (200mg)
B) Šafran pre stimuláciu libida a zlepšenie prekrvenia pohlavných orgánov (30mg)
C) Zinok prispieva k plodnosti a reprodukcii, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom (4 mg = 40 % DDD)
D) Selén prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom (51,9 μg = 94,4 % DDD)

ArginMax® Forte pre ženy je unikátny výživový doplnok,  ktorý prispieva k dlhodobému zlepšeniu prekrvenia pohlavných orgánov, pomáha skvalitňovať tumescenciu pošvy a sexuálny zážitok. Prípravok prispieva k vyššej frekvencii pohlavného styku a tým väčšou spokojnosťou so sexuálnym životom. Svojou účinnosťou naväzuje na veľmi obľúbený ArginMax® - dlhodobo najpredávanejší voľne predajný prípravok v oblasti sexuálneho zdravia*, jeho účinnosť potvrdili klinické testy **.

Prečo ArginMax® Forte?

Kvalita sexuálneho života zásadným spôsobom ovplyvňuje harmóniu partnerského vzťahu. S postupom veku dochádza v ľudskom organizme k prirodzeným zmenám, ktoré sa môžu negatívne prejaviť aj na prekrvení a tumescenci pošvy, ďalej aj na znížení sexuálnej výkonnosti a schopnosti dosiahnuť orgazmus. ArginMax® Forte bol v spolupráci s The Daily Wellness Company (USA) vyvinutý na podporu prekrvenia pohlavných orgánov. Obsahuje vyvážené kombinácie špeciálne upravovaných účinných látok, ktorých dlhodobé užívanie pozitívne pôsobí na sexuálne funkcie.

Prípravok ArginMax® Forte pre ženy sa opiera o synergické pôsobenie štyroch hlavných účinných zložiek - Forte ComplexTM. Vedľa prírodných extraktov, vitamínov a ďalších účinných látok sa ArginMax® Forte pre ženy vyznačuje významným množstvom obsiahnutého L-argininu a L-citrulinu. Skladba účinných látok je vytvorená s cieľom maximálne zohľadniť požiadavky a fyziologické potreby ženského organizmu.

* Zdroj: AMAR, predaj výživových doplnkov v lekárňach v ČR, 2005 – marec 2008

** Klinické štúdie amerických lekárov University of Hawaii, School of Medicine, USA, 1998

Zloženie ArginMax® Forte pre ženy

Vedľa prírodných extraktov, vitamínov a ďalších účinných látok sa ArginMax® Forte pre ženy vyznačuje významným množstvom obsiahnutého L-argininu a L-citrulinu. Skladba účinných látok je vytvorená s cieľom maximálne zohľadniť požiadavky a fyziologické potreby ženského organizmu.

Zloženie:
L-arginin, L-citrulin, suchý extrakt z plodov schizandry čínskej (Schisandra chinensis), suchý extrakt z listov vinnej révy (Vitis vinifera), lutein, vitamín E, kyselina listová, biotin, pyridoxin, kyanokobalamin, stearan horečnatý, želatína (tobolka), oxid titaničitý (E 171).

Forte ComplexTM

Každá tobolka prípravku ArginMax® Forte pre ženy obsahuje kombináciu štyroch synergicky pôsobiacich zložiek - Forte ComplexTM. Každá zložka má svoju špecifickú a nezameniteľnú úlohu:

SEXUAL ACTIVE (L-arginin, L-citrulin)
Pomáha zlepšovať prekrvenie pošvy, skvalitniť tumescenciu pošvy a zintenzívniť sexuálne vzrušenie.

STIMULANT ACTIVE (L-citrulin, extrakt Schisandra chinensis)
Pomáha zosilňovať vzrušenie a dosiahnutie orgazmu. Stimuluje mozgovú, srdečnú a cievnu činnosť.

PROTECT ACTIVE (Lutein, biotin, vitamín E, kyselina listová, kyanokobalamin, extrakt Vitis vinifera, pyridoxin)
Pomáha chrániť a spevňovať cievne steny, podporuje ochranu tkanív pohlavných orgánov pred poškodením. Pomáha spomaľovať negatívne prejavy starnutia ciev.

LIBIDO ACTIVE(L-arginin, L-citrulin, extrakt Schisandra chinensis, vitamín E)
Pomáha zvyšovať sexuálnu túžbu a zážitok.

Použitie a dávkovanie

ArginMax® Forte pre ženy pri pravidelnom užívaní podporuje:

  • zlepšenie prekrvenia pošvy
  • intenzívnejšie sexuálne vzrušenie
  • dĺžku a kvalitu sexuálneho styku
  • ľahšie dosiahnutie orgazmu

Ako ArginMax® Forte pre ženy užívať?

Odporúčame užívať 3 tobolky denne, po prvom týždni užívania znížiť dávku na 2 tobolky denne. Maximálny účinok nastupuje po 2 týždňoch pravidelného užívania a pretrváva aj 2 týždne po vysadení. Jednorázové užitie vykazuje zreteľne nižší efekt ako pravidelné užívanie.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.