• Akcia
La Roche-Posay Anthelios Sun Intolerance SPF50+ -6€

La Roche-Posay Anthelios Sun Intolerance SPF50+

Optimálna širokospektrálna UVB a UVA ochrana vďaka technológii XL PROTECT založenej na patentovanom a fotostabilnom filtračnom systéme posilnenom antioxidantmi.

 

Dostupnosť: Nedostupné

Dostupné balenie

  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Anthelios - Krém bez parfému. Veľmi vysoká ochrana pokožky proti slnečnému žiareniu. SPF 50 + / UVA-PF IN VIVO 39.

Ochrana pred určitým typom znečistenia a poškodenia vplyvom infračerveného žiarenia. Obohatené o upokojujúci neurosensine, zloženie napomáha zabrániť diskomfortu a začervenaniu v dôsledku UV žiarenia.

Pleť so sklonom k UV intolerancii známej ako "slnečná alergia".
Vyvinuté v spolupráci s dermatológmi. Veľmi vysoká UVA ochrana UVA-PF 39, ktorá pôsobí proti zápalu a svrbeniu vďaka neurosensinu. Pomáha zamedziť diskomfortu a začervenaniu v dôsledku UV žiarenia. 

Výsledky klinickej štúdie: 98 % opýtaných pacientov chránených pred svetelnou erupciou (Protokol: Klinická štúdia vykonaná na 41 ženách so svetelnou erupciou, fototyp I až II.)

ÚČINNOSŤ PRÍPRAVKU

 

  • Prvá širokospektrálna ochrana od La Roche-Posay pred slnkom na každodenné použitie doplnená o účinok nerosensinu proti svrbeniu, ktorá pomáha zamedziť diskomfortu a začervenaniu v dôsledku UV žiarenia.

 

TEXTÚRA & APLIKÁCIA

Topiaca textúra.
 

  • Nekomedogénny.
  • Nezanecháva biele stopy.
  • Vysoko vodoodolný.

Nadmerná expozícia na slnku je nebezpečná.
Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnečnému žiareniu. Nezostávajte na slnku dlho, aj keď používate ochranný prostriedok. Tento produkt nepredstavuje 100% ochranu. Aplikujte ochranný prostriedok pred expozíciou na slnku. Na udržanie ochrany aplikujte opakovane produkt v dostatočnom množstve, najmä pri potení, kúpaní alebo sušení uterákom. Upozornenie: zníženie tohto množstva značne zníži úroveň ochrany.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: La Roche-Posay
Balenie: 50ml
Kategórie: KozmetikaOpaľovanieOpaľovacie mlieka a krémy
Trápi ma: KožaOpaľovanie