AloeLive šťava z aloe 1000ml

AloeLive šťava z aloe 1000ml

99,7% šťava z aloe, ktorá napomáha riadnemu tráveniu, podporuje obranyschopnosť organizmu a zdravý vzhľad pokožky, ktorú vyživuje zvnútra.

17,00 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 8 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

AloeLive 1000ml šťava je 99,7% šťava z aloe, ktorá napomáha riadnemu tráveniu, podporuje obranyschopnosť organizmu a zdravý vzhľad pokožky, ktorú vyživuje zvnútra. Snúbi sa v nej efektívnosť s jemnosťou pôsobenia.

Produkt vyrobený zo suroviny firmy ALOECORP certifikovanej IASC (Medzinárodná vedecká rada pre aloe). Súčinnosť 200 aktívných zložiek. Certifikovaná surovina z Mexika.

Šťava z aloe obsahuje viac ako 200 aktívnych látok, ako napr.: polysacharid acemannan (aloverose), aminokyseliny, enzýmy, vitamíny, minerály a antioxidanty. Príroda ich zvolila v dokonalom pomere tak, aby sa navzájom dopĺňali vo svojom pôsobení a mali priaznivý vplyv na ľudský organizmus.

AloeLive je produktom, ktorého akosť je potvrdená certifikátom IASC (Medzinárodná vedecká rada pre aloe). Tento certifikát potvrdzuje obsah aktívnych látok a čistotu šťavy z aloe.

Zloženie :

Šťava z aloe (Aloe vera) – 99,7 %, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, konzervačné látky: benzoan sodný, sorban draselný.  

Dávkovanie:

50 ml (5 lyžíc) denne, hodinu pred jedlom. Deklarovaného priaznivého účinku sa dosiahne pri užívaní 50 ml (5 lyžíc) šťavy denne.

Pred použitím sa odporúča rozriediť vodou alebo ovocným džúsom v pomere 1:1. Šťavu je možno užívať aj neriedenú. Pred použitím pretrepať.

Odporúčaná denná dávka (50 ml) obsahuje 49,75 ml čistej šťavy z aloe (Aloe vera). Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Priemerná výživová hodnota v 100 ml:

energetická hodnota: 1 kcal (4,19 kJ)

sacharidy : 0,08 g

bielkoviny : 0,1 g

tuky : 0,02 g

Upozornenie:

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok, uvedených v zložení produktu. Vhodné pre vegetariánov a veganov.                                                   

Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Skladovanie:

Uchovávajte mimo dosahu malých detí.Dobre uzavretú fľašu uchovávajte na tmavom mieste. Po otvorení uchovávajte na chladnom mieste, nie dlhšie ako jeden mesiac!

Prípadná usadenina je prirodzeného pôvodu a nemá vplyv na kvalitu výrobku.

Dokumenty a certifikáty : rozbor produktu certifikovanými laboratóriami v Nemecku

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.