Allga San Mobil Fluid extra silný 250ml

Allga San Mobil Fluid extra silný 250ml

Extra silný kosodrevinový roztok s hrejivým účinkom na intenzívnu starostlivosť pri svalovej námahe

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Allga San Mobil Fluid

Extra silný roztok s hrejivým účinkom na intenzívnu starostlivosť pri svalovej námahe.

Návod na použitie

Roztok s obsahom extraktu kostihoja, kosodrevinovej a rozmarínovej silice aplikujte na postihnuté časti nôh, paží, ramien a chrbta.
Účinok sa prejaví príjemným uvoľňujúcim teplom.
Roztok sa rýchlo vstrebáva a nemastí.

Upozornenie:
Nepoužívať na vlhké obklady. Nesmie sa dostať do kontaktu so sliznicami a očami. Používať iba na celistvú, neporanenú kožu. Po aplikácii sa môže krátkodobo objaviť miestne začervenanie pokožky. Po použití si dôkladne umyte ruky. Nie je vhodný pre deti do 12 rokov. Skladujte pri teplote do 25°C, mimo dosahu detí.

Produkt obsahuje kapsaicín (extrakt z čili papričiek). Nesmie sa dostať do kontaktu so sliznicami a očami. Používať iba na celistvú, neporanenú kožu. Po aplikácii sa môže krátkodobo objaviť miestne začervenanie pokožky. Po použití si dôkladne umyte ruky. Nie je vhodný pre deti do 12 rokov.

Zloženie

Aqua, Alcohol Denat., PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Vanillyl Buthyl Ether, Symphytum Officinale Leaf Extract, Panthenol, Isobornylacetat, Propylene Glycol, Parfum, Pinus Mugo Oil, Rosmarinus Officinalis Oil, Bornylacetat, Arnica Montana Extract, Allantoin, Salvia Hispanica Oil, Benzyl Nicotinate, Capsicum Frutescens Oleoresin, Potassium Sorbate, Limonene, Linalool, Citronellol.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.