• Akcia
  • Novinka
ALAVIS MAXIMA spaľovač tukov 40cps

ALAVIS MAXIMA spaľovač tukov 40cps

Obsahuje mikroenkapsulovaný kofeín s predĺženým uvoľňovaním a koncentrovaný extrakt papriky s kapsaicínom s postupným uvoľňovaním účinnej látky bez žalúdočných ťažkostí.

23,44 €
21,09 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 10 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

ALAVIS MAXIMA spaľovač tukov 40cps

Majte svoje kilá pod kontrolou s extra silným spaľovačom tukov!

Jedinečná troj-kombinácia účinných látok, ktoré vám pomôžu k vysnívanej postave.

ALAVIS™ MAXIMA Spaľovač tukov je kombinovaný výživový doplnok obsahujúci aminokyselinu karnitín, rastlinný extrakt z papriky ročnej s obsahom kapsaicinoidov (kapsaicín) a mikroenkapsulovaný kofeín. Paprika ročná (Capsicum annuum) prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti (EFSA: ID 2006).

Doplnok stravy obsahuje mikroenkapsulovaný kofeín, L-karnitín a silne koncentrovaný extrakt z papriky ročnej s kapsaicínom. Šetrná forma spracovania umožňuje postupné a dostatočné uvoľňovanie účinnej látky bez žalúdočných problémov, potláča horkú chuť a nezaťažuje tráviaci trakt. Rapídne zvýšenie účinku s lepším výsledným efektom môžete podporiť vyváženou stravou a dostatkom pohybu.

ALAVIS™ MAXIMA Spaľovač tukov obsahuje:

Mikroenkapsulovaný kofeín so systémom riadeného uvoľňovania. Kofeín je stimulant nervového systému, čím zvyšuje bdelosť, čulosť a obratnosť (pri príjme 75 mg/dávka). Príjem 3 mg kofeínu/kg telesnej hmotnosti hodinu pred cvičením napomáha k zvýšeniu vytrvalostného výkonu. Spôsob spracovania zaisťuje pomalé uvoľňovanie kofeínu a súčasne potláča klasickú horkú chuť a nezaťažuje tráviaci trakt. V 1 kapsule je obsiahnuté množstvo mikroenkapsulovaného kofeínu s predĺženým uvoľňovaním, ktoré sa rovná 2-3 šálkam kávy.

Koncentrovaný extrakt z prirodzene sa vyskytujúcich zlúčenín prítomných v plodoch papriky ročnej (Capsicum anuum L.) so štandardizovaným obsahom kapsaicinoidov min. 2%. Je vyrábaný jedinečnou technológiou zapuzdrenia (mikropeletácia), ktorá umožňuje postupné a dostatočné uvoľňovanie účinnej látky bez žalúdočných problémov. Má jedinečnú schopnosť vytvárať teplo v tele a tým pomáha zvýšiť rýchlosť metabolizmu ako sacharidov, tak lipidov. Súčasne potláča chuť do jedla, čím prispieva k zníženiu príjmu kalórii a kontrole telesnej hmotnosti.

L-karnitín je vlastná zložka tela, ktorá je príbuzná aminokyselinám.  Vytvára sa z aminokyselín lyzínu a metionínu, vitamínov C, B3, B6 a železa. Je potrebný na uvoľňovanie energie z tukov, pretože pomáha rozkladať mastné kyseliny, ktoré premieňa na energiu pre bunky. Je veľmi dôležitým faktorom pre udržiavanie telesnej kondície.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy!

Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Dbajte na pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl! Nevhodné pre deti a osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, pre osoby s kardiovaskulárnymi ochoreniami a pre osoby so zvýšenou citlivosťou na kofeín! Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku! Neodporúča sa užívať večer a pred spaním. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 °C, chráňte pred tepelným a priamym slnečným žiarením! Po otvorení uchovávajte dobre uzatvorené podľa skladovacích podmienok. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedenom na obale.

Obsahuje kapsulu s absorbentom vlhkosti – NEKONZUMOVAŤ!

Obsahuje kofeín – nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy (200 mg/2 kapsule).

Hmotnosť: 30,72 g ± 5 % (40 kapsúl po 0,768 g).

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: ALAVIS maxima
Balenie: 40 kapsúl
Kód:
MAG01242
ŠUKL kód:
EAN:
8594191410400
Kategórie: Výživové doplnkyPohyb, kosti a kĺby
Trápi ma: Trávenie a metabolizmusNadváha, chudnutie