• Akcia
Acerola 120kps

Acerola 120kps

Aktívny vitamín C.

18,65 €
18,59 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 9 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie
Acerola je ovocný práškový výťažok z aceroly s prirodzeným C vitamínom a minerálnymi látkami vo forme kapsúl. Napomáha vstrebávaniu účinných látok polysacharidov cez tráviaci systém a ich biodostupnosti.
 
Acerola pochádza pôvodne z dažďových pralesov Brazílie. Je to krík, alebo strom nízkeho vzrastu, ktorého plod sa podobá európskej čerešni. V zrelom ovocí je obsah prirodzeného vitamínu C 4,5% ,čo je pomerne viac, ako v kromkoľvek inom ovocí s vysokým obsahom C vitamínu. Napríklad obsah vitamínu C v zrelom olúpanom pomaranči je len 0.05%.

Teno produkt je špeciálnou metódou rozprašovaná kondenzovaná látka zrelej aceroly, ktorej obsah prirodzeného C vitamínu je minimálne 17%. Okrem C vitamínu identifikovali v acerole viac ako 150 iných látok,medzi iným železo, thiamín, A vitamín, riboflavín, magnézium. Acerola je jedinečnou zmesou C vitamínu a minerálnych látok, dôsledkom čoho je účinok ochrany buniek a väzivosť voľných radikálov podstatne vyššia, ako u syntetického C vitamínu.

 
V ľudovom liečiteľstve používajú acerolu pri zápaloch, srdcových potiažiach, anémií, reume, tuberkulóze a pri rekonvalescencií rôznych ochorení, ako aj pri prevencií ochrany zdravia.

Acerola napomáha vtrebávaniu účinných látok polysacharidov cez tráviaci systém a ich biodostupnosti.
Balenie:
   60 ks kapsúl/ balenie
   120 ks kapsúl/ balenie
Zloženie:
   Acerola ovocný prášok
Materiál kapsuly: želatína.
Výrobok neobsahuje konzervačné látky!

Dávkovanie:
   2 x 1 alebo 2 x 2 kapsule denne.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.