ACE Detoxikačné náplasti 8ks

ACE Detoxikačné náplasti 8ks

S kvalitným drevným octom. Očistite sa počas spánku. Náplasti z rastlinných detoxikačných látok na chodidlá a iné problematické miesta. Stará čínska metóda.

6,33 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 3 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

ACE detoxikačné náplasti pohlcujú škodlivé látky z tela aplikáciou na chodidlá. Cez pokožku sú vstrebávané toxíny z krvného a lymfatického systému. Náplasti majú tiež stimulačný účinok na akupresúrne reflexné zóny. Je možné aplikovať ich aj na iné bolestivé a opuchnuté miesta tela.

Vyznačujú sa vysokou efektivitou s obsahom kvalitného dubového drevného octu. Verejnosť ich obľubuje pre ich účinky a prístupnú cenu. ACE detoxikačné náplasti obsahujú čistý extrakt dubového drevného octu, dextrín, turmalín, rastlinné vlákna, vitamín C, chitosan.

Číňania a Japonci už stáročia poznajú detoxikačné účinky rôznych drevných extraktov a meridiánové akupresúrne body reflexológie a akupresúry. Drevné extrakty sa už oddávna aplikovali na chodidlá, čím sa zvýšila cirkulácia tekutín a detoxikoval sa organizmus s blahodárnym účinkom na zdravie jedinca. Kombinácia čistenia tela od toxínov a reflexológie sa stala populárnou terapiou nielen medzi chorými, ale aj zdravými ľuďmi.

Výrobca našich náplastí je najväčším výrobcom náplastí z drevného octu v Číne, kde je pre tento produkt jediným štátom uznaným výrobcom v kategórii zdravotníckych pomôcok. Pre tento druh produktu je držiteľom CE certifikácie pre Európske trhy a FDA certifikácie pre trh v Spojených štátoch. Je navyše držiteľom troch patentov na technológie prípravy a spracovania drevného octu pre medicínske účely. Ich náplasti sa pod našou značkou ACE detoxikačné náplasti teraz predávajú aj u nás. Tieto náplasti sú veľmi rozšírené v Číne a po svete.

Upozornenie: Tento produkt nie je určený pre deti a tehotné a kojace ženy.

Odporúčame: Tradičná a najúčinnejšia detoxikácia týmito náplasťami sa dosiahne aplikáciou na chodidlá. Ideálne je nalepiť náplasti v noci. Počas spánku je telo v pokoji a na vankúšik náplasti sa nevytvára tlak, pri ktorom by mohol prasknúť. Pri používaní náplastí na iné časti tela sa pre dosiahnutie maximálneho detoxikačného účinku odporúča súčasné použitie náplastí aj na príslušné reflexné body chodidiel nôh. Vankúšiky náplastí musia byť v stálom styku s telom, celou svojou plochou, inak sa ich účinnosť znižuje.

Odporúčaná dĺžka používania je individuálna (väčšinou 2 – 30 dní). Detoxikáciu na danom mieste môžete ukončiť keď sa zmení farba a zápach náplasti. Náplasti by mali byť výrazne čistejšie a s miernejším zápachom ako pri prvom použití.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Anežka centrum
Balenie: 8 kusov
Kód:
M12023
ŠUKL kód:
EAN:
8588004173019
Kategórie: Výživové doplnkyDetoxikácia organizmu
Trápi ma: Detoxikácia

Odporúčame