Telefonické objednávky: 0917 480 070
Nákupný košík
0 položiek
za 0,00 €

O nás

Vitajte na stránkach internetovej lekárne MAGISTER.sk , sme tu pre Vás už viac ako 15 rokov.

Naša spoločnosť GRAM Košice, s.r.o. prevádzkuje nezávislú , kamennú lekáreň GRAM v Košiciach na Masarykovej ulici. Venujeme sa lekárenstvu tak, ako ho poznáte . Denne sme konfrontovaní s požiadavkami našich pacientov, spolupracujeme s lekármi, komunikujeme s Vašimi zdravotnými poisťovňami. S našimi dodávateľmi máme rokmi overené, vytrvalo dobré vzťahy, nakupujeme lieky a doplnky výživy iba od licencovaných a registrovaných spoločností.

Váš  MAGISTER.SK  je virtuálna lekáreň, ale odborníci v nej sú skutoční. Denne spracovávajú objednávky, pripravujú pre Vás aktuálne ponuky, expedujú lieky a radia pacientom, odpovedajú na Vaše otázky na live chate.

Toto je náš tím, rady sme tu pre Vás:

 

Mgr. Adriana Michalíková – vyštudovala Farmaceutickú fakultu UK v Bratislave https://www.fpharm.uniba.sk/ Rovnako  sa lekárenstvu venuje nepretržite od ukončenia  univerzitného štúdia  od roku  1995. Je členkou , Slovenskej lekárnickej komory , atestovala v odbore lekárenstvo v roku 1999. Aďka je skvelý farmaceut , členkou tímu je od roku 2002, o svoje vedomosti a znalosti  okrem dennej práce s pacientami sa delí s praktikantami  UVLaF v Košiciach, ktorým vedie absolventskú prax. Vedie kontroling nákupu liekov a tovarov určených pre Vaše zásielky.

Katarína Petrusová – farmaceutická laborantka , ukončila Strednú zdravotnícku školu v odbore Farmaceutický laborant v roku 1999. Pracovala vo veľkodistribúcii liekov a od roku 2002 pracuje v lekárni. Absolvovala postgraduálne štúdium v rok 2004.

Mgr. Mária Rabadová – farmaceutická laborantka, magisterka sociálnej práce – ukončila Strednú zdravotnícku školu v odbore farmaceutický laborant v roku 1999, v tíme pracuje od roku 2004. V roku 2009 ukončila magisterské štúdium  na Katolíckej Univerzite v Ružomberku  v odbore sociálna práca.

Naše farmaceutické laborantky sú členkami  Komory medicínsko-technických pracovníkov , sekcie farmaceutických laborantov. V práci sa venujú nákupu a expedícii voľnopredajných liekov, doplnkov výživy a kozmetiky. Pripravujú individuálne pripravované lieky v laboratóriu a expedujú lieky a tovary podľa Vašich objednávok.

V procese od  vytvorenia objednávky na našom webe po zabalenie zásielky pre Vás je veľa ďalších operácií, zmluvných partnerov, procesov, ako napríklad  balenie a expedícia , tvorba a údržba stránok, PR, reklama , banky a účtovníctvo, reklamácie, príprava akciových ponúk a mnoho ďalších. Za tým všetkým sú ďalší kolegovia

Anna Havrilová , Ing. Zlatica Stráňaiová, Ing. Ina Martinčeková,  Milada Martinčeková

Nakupujte u nás bez rizika nákazy a bezpečne .  S dôverou sa na nás obráťte ak máte akékoľvek otázky.

Kontakty:

Info@magister.sk

Live chat každý pracovný deň od 10.00-11.30 a od  14.30-15.30

Na  Vaše offline správy odpovedáme najneskôr do 24 hodín

Telefón:  0917 480 070