Calci Strong + Mg + D3 150tbl

Calci Strong + Mg + D3 150tbl

Tablety s vápnikom, horčíkom a vitamínom D3.

7,00 €
Dostupnosť: Skladom
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Calci Strong + Mg + D3

SILNÝ DOPLNOK VÁPNIKA,  HORČÍKA A VITAMÍNU D3

Vápnik, horčík a vitamín D3 prispievajú k udržaniu zdravých kostí a zubov a správnemu fungovaniu svalov. Vápnik, horčík a vitamín D3 v jednej tablete napomáhajú predchádzať ich nedostatku v období rastu a pri osteoporóze.

Vápnik je potrebný na udržanie zdravých kostí a zubov. Prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi a k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.

Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu. Jeho pôsobenie v ľudskom tele je veľmi komplexné, ovplyvňuje hlavne metabolizmus vápnika a fosforu. Okrem známych účinkov na hustotu kostí a zdravie chrupu má aj ďalšie pozitívne účinky. Má významný vplyv na imunitný systém, chráni nás pred infekciami, nádormi, autoimunitnými ochoreniami a jeho nedostatok  sa v zime spája s výskytom prechladnutia a chrípky. Vitamín D má aj dokázateľné pozitívne účinky na centrálny nervový systém. Jeho nedostatok spôsobuje únavu a depresívne ladenie.

Kombinácia vápnika a vitamínu D3 je zvlášť vhodná pre osoby trpiace jeho nedostatkom. Táto kombinácia sa odporúča hlavne v zimnom období, kedy je nedostatok slnečného žiarenia.

Horčík patrí k najdôležitejším prvkom v ľudskom tele a je nevyhnutný takmer pre všetky procesy, ktoré v ňom prebiehajú. Bez neho by nevznikala energia, nebol by pohyb a ani život. Horčík prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému, k zníženiu vyčerpania a únavy.

Referenčný príjem 1 tableta denne obsahuje:

Vápnik                                            400 mg               50 % *

Vitamín D3                                      10 µg                200 % *

Horčík                                             187 mg               50%*

* denného referenčného príjmu

Dávkovanie:

1 tableta denne sa prehltne s dostatočným množstvom vody.

Balenie:

150 tabliet

Upozornenie:

Neprekračujte  odporúčané dávkovanie. Výživový doplnok nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Neobsahuje cukor, laktózu ani lepok.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Vitabalans Oy
Balenie: 150 tabliet
Kód:
M20673
EAN:
Kategórie: Vitamíny a minerály
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuKosti, kĺby, svalyOsteoporóza