• Odporúčame
BiRetix ORAL 30kps

BiRetix ORAL 30kps

Biretix je vyvinutý pre aknóznu pleť s dôležitým podporným účinkom.

Dostupnosť: Nedostupné

Dostupné balenie

Skladom
22,00 €
21,20 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Je doplnok výživy špeciálne vyvinutý pre aknóznu pleť s dôležitým podporným účinkom. Kombinácia zložiek BIRETIX ORAL má podporný upokojujúci a antioxidačný účinok. Najmä vzájomný synergický účinok Glukónanu Zinočnatého a Nikotínamidu  pomáha znižovať tvorbu mazu, stabilizovať a obnoviť fyziologické podmienky pokožky.

Zinok, ktorý sa nachádza v BIRETIX ORAL vo forme glukonánu soli, je jedným z najdôležitejších stopových prvkov v ľudskom tele. Je zložkou mnohých enzýmov, ovplyvňuje mnoho metabolických procesov a zaisťuje, aby pokožka správne "fungovala". Početné medzinárodné vedecké štúdie uznali jeho úlohu v inhibícii chemotaktických faktorov zápalu v ochrane pokožky pred voľnými radikálmi a UV žiarením. Tiež sa podieľa na metabolizme mastných kyselín (rozhodujúci faktor v nadmernej produkcii mazu, ktorá je typická pre  pokožku so sklonom k akné) a vitamínov A a E. Zinok reguluje keratinizáciu a šírenie kľúčových faktorov rastu fibroblastov na kožných patologických javoch, ako je akné.

Nikotínamid je amid kyseliny nikotínovej, tiež známy ako vitamín PP (vitamín B3). Nikotínamid je základnou zložkou dvoch coenzymatických molekúl: nikotinamidadenindinukleotidfosfátu (NAD +) a nikotinamidadenindinukleotidfosfátu (NADP). Oba NAD + a NADP sa zúčastňujú mnoho významných oxidačno redukčných reakcií ako v katabolických, aj v anabolických smeroch. Použitie nikotínamidu na pleť náchylnú k akné sa odporúča vďaka jeho protizápalovým vlastnostiam.

Vitamín E, selén a superoxidismutáza (SOD) sú známe pre svoje antioxidačné vlastnosti. Účinne bojujú proti šíreniu voľných radikálov, a pomáhajú stabilizovať a obnoviť fyziologické podmienky pokožky.

Zloženie: sójový olej, glukónan zinočnatý, želatína, kapsula: glycerol; zahusťovadlo: glycerolmonostearát; nikotínamid (vit. B3), vitamín E prírodný (D-alfa-tokoferol, v slnečnicovom oleji), emulgátor: sójový lecitin; SOD z extraktu melóna (cucumis melo, polysacharidy, arabská guma), seleničitan sodný, farbivo: E171

 

Nutričné informácie

1 kapsula

% ODD*  1 kapsula

Kcal

4,196

 

KJ

17,453

 

Bielkoviny

0,140 g

 

Sacharidy

0,222 g

 

Tuky

0,305 g

 

Nikotínamid

27,000 mg

169

Vitamín E

12,000 mg~α TE

100

Glukonát Zinku

175,000 mg

 

Zinok

22,500 mg

225

Selén

55,000 mcg

100

SOD

14,000 mg

 

*ODD Odporúčaná denná dávka

Odporúčané dávkovanie: Jednu kapsulu denne po jedle, poobede.

Upozornenia: Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Výživové doplnky sa musia uskladňovat mimo dosahu malých detí. 

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: SkinMedical
Balenie: 30 kapsúl
Kategórie: KozmetikaProblémy kožePleťová kozmetikaMastná a aknózna pleť
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuKožaAkné