Telefonické objednávky: 0917 480 070

Nákupný košík
0 položiek
za 0,00 €

Paranit preventívny sprej proti všiam 100ml

Kategória: Hľadanie podľa problému
Balenie: 100ml

Pozrieť produkt »

Vyvolávacia cena: 5,00 €
Minimálne prihodenie: 0,10 €
Počet prihodení: 0
Koniec aukcie: 13.10.2017 14:25
Aktuálny dražiteľ: zatiaľ sa do aukcie nikto nezapojil

Bežná cena: 11,40 €    Ušetríte: 6,40 €
Aktuálna cena: 5,00 €

Produkt
Priebeh aukcie
Dražiteľ Dátum Ponuka Typ prihodenia
Zatiaľ sa do aukcie nikto nezapojil.

Popis produktu

PREVENTÍVNY

Pohybuje s vaše dieta či priamo vy v prostredí, kde v súčasnej dobe hrozí zvýšené riziko získania vší? Vyskytli sa vši vo vašej rodine? Potom prišiel ten správný čas preventívne chrániť seba a svojich blízkych pred prenosom týchto nepríjemných parazitov. Vši totiž môže veľmi jednoducho získať aj ten nejčistotnejší jedinec.

Udržať si vši od tela vám teraz pomôže PARANIT preventívny sprej proti všiam. Tento prípravok z produktovej rady PARANIT - špecialista proti všiam - obsahuje osvedčenú repelentnú zložku, ktorá poskytuje proti týmto nevítaným parazitom bezpečnú a účinnú ochranu.

Vďaka spreju sa prípravok na vlasy veľmi jednoducho aplikuje, a to jedenkrát denne vždy ráno po zvyčajnej úprave vlasov. Potom už prípravok vlasom poskytuje účinnú ochranu.

PARANIT preventívny sprej proti všiam je vhodný pre deti od 2 rokov, a tiež pre dospelých. A naviac - príjemne vonia! Použitie až na 50 aplikácií

V produktovom rade PARANIT Vám ponúkame prípravky so 100% účinnosťou proti všiam a hnidám*- PARANIT sprej, Paranit šampón, Paranit penu. Prípravky sú určené pre rýchle a účinné odstránenie vší a hníd. Sú bez chemických insekticídov, maximálne šetrné k citlivej detskej pokožke. Prírodná receptúra prípravkov má dvojaký účinok, vši a hnidy najskôr udusí a potom dehydruje Pro deti od 2 rokov.